Praneškite apie korupciją

Praneškite apie korupciją

KORUPCIJOS PREVENCIJA

 

KORUPCIJA – tai valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens tiesioginis ar netiesioginis siekimas, reikalavimas arba priėmimas turtinės ar kitokios asmeninės naudos ( dovanos, paslaugos, pažadas, privilegijos) sau ar kitam asmeniui už atlikimą ar neatlikimą veiksmų pagal einamas pareigas, taip pat neveikimas, siekiant, reikalaujant turtinės ar kitokios asmeninės naudos sau arba kitam asmeniui už šią naudą priimant, taip pat tiesioginis ar netiesioginis siūlymas ar suteikimas valstybės tarnautojui, jam prilygintam asmeniui turtinės ar kitokios asmeninės naudos  ( dovanos, paslaugos, pažadas, privilegijos) už atliekamų ar neatliekamų veiksmų pagal valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens einamas pareigas, taip pat tarpininkavimas darant šioje dalyje nurodytas veikas.

 

         JEI TURITE ŽINIŲ ARBA PAGRĮSTŲ ĮTARIMŲ APIE VŠĮ ANYKŠČIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS PIRMINĖS SVEIKATOS PRIEŽIŪROS CENTRO DARBUOTOJO PADARYTAS, DAROMAS AR KETINAMAS DARYTI KORUPCINIO POBŪDŽIO NUSIKALSTAMAS VEIKAS, PRANEŠKITE APIE TAI.

PRANEŠKITE APIE KORUPCIJĄ  STT
 
Į STT gali kreiptis kiekvienas asmuo, neatsižvelgiant į jo pilietybę, amžių, socialinę padėtį ir kitus kriterijus. Kreiptis reiktų tuo atveju, jei asmuo mano turįs žinių arba pagrįstų įtarimų apie valstybės tarnautojo ar jam prilyginto asmens padarytas, daromas ar ketinamas daryti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas.
Apie korupcijos atvejį (-us) praneškite raštu, visą parą veikiančiu „karštosios linijos“ telefonu Vilniuje +370 5 2663333 (taip pat ir poilsio dienomis), elektroniniu paštu pranesk@stt.lt, faksu (8 5) 266 3307 arba palikite pranešimą šioje svetainėje.  Pateikta informacija registruojama ir nagrinėjama įstaigos vadovo nustatyta tvarka.
Asmenys, pageidaujantys tiesiogiai kreiptis į STT pareigūnus, priimami STT Administravimo valdybos Pareiškimų nagrinėjimo skyriuje (toliau – STT Pareiškimų nagrinėjimo skyrius), esančiame Vilniuje, A. Jakšto g. 6 arba Tarnybos teritoriniuose padaliniuose: Kaune, Spaustuvininkų g. 7; Panevėžyje, Vasario 16-osios g. 22; Šiauliuose, Vilniaus g. 140; Klaipėdoje, Pilies g. 12A.
Atkreipiame dėmesį, kad Lietuvos Respublikos įstatymai draudžia šmeižti ar melagingai kaltinti kitą asmenį nusikaltimo padarymu. Už tokius veiksmus nustatyta baudžiamoji atsakomybė Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 236 straipsnyje.
 
 
 
SVEIKATOS APSAUGOS MINISTERIJA (SAM)
 
 Ragina pranešti apie korupciją nemokamu telefonu +370 800 66004, elektroniniu paštu korupcija@sam.lt
 
 
 
            
PASITIKĖJIMO TELEFONAS
Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centre (PSPC)
 
 

 8 381 58388 Direktorius

mob. tel.: +370 687 66341 antikorupcijos komisijos pirmininkė G.Malakė, (Suagusių skyrius II a. 21 kab.)

el.paštas: gintare.malake@anykpspc.lt

Rašykite atsiliepimąGalerija
Paskutinį kartą redaguota: 2023-08-02